Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Pod tym linkiem dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice.

Jedziesz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w pociągu lub autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online lub telefonicznie – ekspresowo i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]