Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Zamów wymianę szybki iPhone 6s.

Laptopy, smartfony i tablety są współcześnie integralną częścią naszego życia zawodowego oraz prywatnego, wobec tego nabywając te akcesoria przeważnie szukamy tych godne zaufania. Taką sławą cieszą się od dziesięcioleci urządzenia marki Apple, które pomimo dość znacznej ceny w stosunku do produktów innych firm, z roku na rok pozyskują sobie miliony nowych nabywców. Jednak nawet sprzęt wysokiej jakości może przestać należycie działać bądź się zepsuć w wyniku nieostrożnego użytkowania. Co nie świadczy o tym, że od razu należy wymienić go na nowy – warto wszak przynieść go do serwisu Apple.

Potrzebujesz wymienić baterię? Przynieś smartfon do Serwisu iPhone Warszawa

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą, że te urządzenia funkcjonują bez szwanku bardzo długo, jednak nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które wynikają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa każdego dnia dostaje prośby o wymianę baterii, która z czasem nie w pełni się ładuje, wymianę szybki tylnej albo przedniej, rozbitych w wyniku mocnego uderzenia w urządzenie czy wymianę innych małych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME bądź uszkodzone gniazdo ładowarki. Eksperci serwisu będą wsparciem również w przypadku zalania smartfona czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach iPhone – gdzie będzie korzystniej?

Dopóki smartfon ma ważną gwarancję sporą część napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, dlatego że naprawa nawet niedużych usterek w serwisie Apple może wygenerować całkiem pokaźne koszty, na które nie każdego stać. Na szczęście na terenie naszego kraju, z reguły w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkuletnią praktyką nawet w od ręki potrafią zrealizować naprawę produktów tej marki zarówno starszej, jak i nowszej generacji, wytworzonych na przestrzeni ostatniej dekady, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XR oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w sąsiedztwie miasta brak serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości smartfona dostarczyć osobiście do punktu, szukaj specjalistów, którzy podejmują się naprawy iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555