Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Zamów serwis okien.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie działają także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]