Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Projektowanie wnętrz Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]