Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Więcej o przygotowaniu projektów budowlanych Kraków na joannaklusak.com.

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowany wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a następnie aktywnie doglądać postęp prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji.

W czym wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budowli w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a równocześnie ergonomiczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji mieszkań czy domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty i kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]