Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Dowiedz się, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze miejsc spoczynku naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż siedzeń lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, które należy zapłacić osobom opiekującym się grobami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – kiedy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co cztery tygodnie, musimy liczyć się z kosztem około czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, iż koszty uzależnione są również od rozmiarów grobów, zaś najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]