Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Parking Kraków Balice - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się tu.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]