Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Sprawdź tani parking lotnisko Balice na pandaparking.pl.

Kluczowe zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał ogromne uznanie, to sposobność trafienia także w najbardziej oddalone miasta naszego globu, szybkość i wygoda. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dojechania do portu lotniczego – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne komplikacje połączone z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest ogromnie istotne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja asysty pracowników

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking strzeżony w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]