Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Organizacja imprez firmowych Kraków - zajrzyj w to miejsce po dalsze informacje o tej usłudze.

Imprezy firmowe to nie tylko zabawy integracyjne czy plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których uformowanie trwałych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby świętować osiągnięte wyniki, jak również rozmaite konferencje, kursy czy bankiety dla klientów biznesowych. Takie imprezy wymagają należytego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Gdzie wyprawić galę firmową?

O ile nie posiadamy w firmie dużych pomieszczeń, w których uda się wyprawić event, warto szukać ofert wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy planowanej uroczystości. Ważne bankiety dla wspólników spółki, w trakcie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach zorganizować event w wyjątkowym miejscu, które zdecydowanie podkreśli prestiż wydarzenia. A jeśli na imprezę sproszone zostaną osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy sali powinno się zdecydować się na lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym doskonałą obsługę

Planując wydarzenie firmowe nie można przeoczyć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazany punkt apetycznych dań dla uczestników, ale również pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stolików. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest także zapewnienie zaproszonym należytej obsługi. Należy zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w elegancki sposób, jak również wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, lecz i znakomicie prezentujące się dania.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]