Jak wybrać miejsce na wesele?

Jak wybrać miejsce na wesele?

Pod tym linkiem odnajdziesz korzystną ofertę sali na przyjęcie weselne w Krakowie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – zwróć uwagę na jej pojemność oraz dystans od kościoła

Wybierając lokal na wesele narzeczeni musi uwzględnić kilka bardzo istotnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników zabawy, by mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli salę taneczną. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli wybranie menu, przystrojenie stołów i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sala ślubna dla narzeczonych z z południa Polski

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne odbywają się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć ponad setkę gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej niż jakieś pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]