Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Chrzciny, komunia, urodziny – organizacja przyjęć okolicznościowych

Korzystna oferta sali na przyjęcie.

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się grono bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to również przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie święte czy chrzty. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest długi, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom należy udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których znaczną grupę gości stanowią małe dzieci, m.in. chrzty bądź komunie, warto urządzać w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Potrawy serwowane uczestnikom też muszą być dopasowane do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęcia – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest dość proste, ale rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzciny i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli zabawa ma być urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia menu, poprzez rozłożenie oraz przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]