Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Chcesz zlecić organizację wesel w Krakowie? Kliknij tu.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, chrzty lub komunie, od wielu już lat nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Teraz są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a potem naszykować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz doświadczonych kucharzy i kelnerów

Urządzanie zabawy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór wystroju sali, układanie listy gości, przygotowanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Goście wszak oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, dania były apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, a także żeby obsługa w profesjonalny sposób donosiła biesiadnikom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, managerów oraz szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Kartę dań przyjęcia weselnego ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się swoimi normami, zarówno w przedmiocie aktywności dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle posiadają ułożoną uprzednio listę oferowanych dań głównych, trunków i zakąsek dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może więc sam przygotować kartę dań z proponowanych dań. Warto jednak zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]