Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Kliknij tutaj jeżeli chcesz zamówić catering do firm.

Ważne negocjacje biznesowe, konferencja bądź warsztaty – każda większa firma niechybnie pewnego dnia stanie przed potrzebą przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie masę osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko zjeść

Warsztaty i konferencje biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 6-9 godzin, często nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik wykładów, między którymi przewidziane są najczęściej dwie niedługie przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść większy posiłek w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie spożyć podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zanieść na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie koszuli czy dłoni. W ramach oferty cateringu dla firm użyczane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Urządzasz szkolenie? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, daje bowiem uczestnikom czas na rozluźnienie się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to też możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźniejszej atmosferze problemów omawianych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, gryząc kupione po drodze w spożywczaku lub własnoręcznie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu partycypantów.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]