Biuro architektoniczne

Biuro architektoniczne

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na który projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy szkic. Które wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W internecie w parę chwil znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najważniejszą zaletą okazuje się z pewnością cena – nieskomplikowane projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż 2000 PLN. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą idealne dla klientów, którzy chcieliby wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Wybierając takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go wykona, architekt zapyta nas, jakie szczegóły są jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jaki koszt być gotowym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo bardziej kosztowny od gotowego – klienci, którzy go wybiorą powinni liczyć się z wydatkiem rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]