Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Szukasz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl.

Kochasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod okiem profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie urlopu i dysponują pewnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń i poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Andy.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]