Obóz tenisowy

Obóz tenisowy

Szukasz szczegółowych wiadomości o obozie tenisowym? Świetnie trafiłeś! Kliknij tutaj.

Wakacje to czas, który możesz spędzić w domu, oglądając kolejne filmy. Możesz również spędzić je czynnie. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godz. treningu w każdym dniu. Dodatkowo, dzieci uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie też tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można zobaczyć lokalną przyrodę.

Obóz tenisowy – popularne kierunki

To nieprawda, że udane wakacje to wakacje poza krajem. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco będzie w Beskidach. Właśnie w takich okolicach organizowane są najpopularniejsze obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

ten typ obozów kierowane są przede wszystkim do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie szkół podstawowych. Na rynku znajdują się również oferty dla osób dorosłych.

Siedziba:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]