Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Odszukaj specjalistów, którzy sporządzą wirtualny spacer w lokalach gastronomicznych.

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do następnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto dodać do wizytówki wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można też pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. gabinet dentystyczny bądź siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]