Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Tutaj znajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące Flobo.

Przedsiębiorcy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, tym samym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych albo prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]