Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również edytować grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, wykonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]