Tworzenie stron www – komu ją zlecić i dlaczego?

Tworzenie stron www – komu ją zlecić i dlaczego?

Funkcjonalność stron www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale też doświadczeniu klientów – kiedy nawigacja po serwisie przysporzy im trudności, szybko wejdą na inną stronę lub wybiorą towary innej firmy. Aby zatem witryna dała nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Co zrobić, by użytkownicy nie wyłączyli jej za szybko?

Skuteczne projektowanie stron internetowych

Główną regułą, którą powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – przyciągną wówczas wzrok internauty i skłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to można dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, żeby kolory równoważyły się na ekranie. Ważne będzie także to, by główne elementy strony osadzić na osi, po której porusza się uwaga internauty – to wynika z standardów od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie dobrej strony www nie jest łatwe. W razie strony firmowej nietrafionym rozwiązaniem okaże się zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, iż strona będzie generować zyski, warto zlecić to fachowcom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]