Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Zamów aktualizację WordPress.

WordPress, stworzony głównie jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ jest szybki oraz łatwo można opanować podstawy jego obsługi, korzysta się z niego obecnie do tworzenia sklepów e-commerce i skomplikowanych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem nieprzyjemnych sytuacji, zatem istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznej instalacji kolejnych edycji CMS

Posiadanie strony na najnowszej wersji oprogramowania jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają stronę na infekcję przez wirusy czy cyberataki. Poza tym, mimo że WordPress jest nadzwyczaj prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niespodziewanymi trudnościami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Tym samym konieczne jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, warto polecić opiekę techniczną nad stroną www rzeczoznawcy.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla freelancerów oraz małych i dużych przedsiębiorstw

Oferta opieki nad stroną www to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak większych jak i mniejszych firm, którym zależy na skutecznym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest również blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie oferty zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji CMS-a oraz likwidowanie następstw ataków. W pakietach rozszerzonych oferowane są również różnego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]