Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Na seo4.net zamówisz pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każda firma chce teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na określonym obszarze lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych czy też usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep sportowy kraków”, “depilacja brwi kraków” czy “restauracja francuska kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron internetowych od blisko 15 lat. Przez ten czas świetnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, uaktualnienie contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]