Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on używany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]