Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Chcesz zamówić akcesoria do alkoholu? Skieruj się na tę stronę.

Samodzielna produkcja alkoholi, kiedyś niesłychanie popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, chęć eksperymentowania i zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera cydr, wino, piwo lub nalewki, chociaż nie brakuje także miłośników tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których napojach się specjalizujemy, winniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych balonów, rurek, pojemników czy korków. Poza tym do każdego rodzaju trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, natomiast w przypadku piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z alkoholem powinno się stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe możemy wykonać samodzielnie. Znacznie lepiej będą się natomiast prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy wręczyć bliskim jako prezent lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale również tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter imprezy.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]