Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Jeśli chcesz zamówić gąsior na wino, kliknij tu.

Balon do wina to wspaniały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]