Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Chcesz kupić środki do czyszczenia? Skieruj się tutaj.

Aby utrzymać czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla kogo?

Oferta profesjonalnych środków czyszczące skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, graffiti, tłustych osadów czy też kamienia kotłowego.

Chemia profesjonalna – profesjonalna ochrona powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnych czynników. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, jak również środki chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]