Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Kup naszyjniki celebrytki.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazda, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem nieprzeciętności oraz przekory.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]