Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – wytrzymałość i elegancja

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – wytrzymałość i elegancja

Dalsze informacje o drzwiach dwuskrzydłowychwewnętrzne.

Drzwi drewniane wewnętrzne to w dalszym ciągu popularne rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy najistotniejsze parametry oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, sosny i dębu

Drewno to organiczny surowiec, który poprawnie konserwowany zachowa się w niezmienionej kondycji nawet dziesiątki lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia powoduje, że jest ono bardziej intymne i ciepłe. Nowoczesne techniki pozwalają bardzo dobrze dopasować cechy drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co owocuje powstaniem drzwi cechujących się eleganckim designem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają wypaczeniu) oraz dobrą izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich powierzchni dowolnym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, że tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i domach zaprojektowanych w nowomodnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z dębu, sosny oraz mahoniu, modele z progiem lub bez, impregnowane lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz mnóstwo innych rodzajów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są także na wymiar

Pragniesz zamontować w swoim pokoju albo biurze skrzydła drzwiowe o niestandardowych rozmiarach lub nietypowym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych zamierzeń klienta i np. wypełnić je szybami – między innymi szkłem witrażowym, piaskowanym lub ornamentowym, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]