Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Renault części zamienne. Uzyskaj więcej wiadomości.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, silnika, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]