Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Zobacz, gdzie zamówić etykiety na wódkę, wejdź na superbutelki.pl.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, Sylwestra czy imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – podziękuj przybyłym gościom

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale także dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z wódką mogą również stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, imionach nowożeńców czy miejscu i dacie wesela. Etykiety weselne można kupić w przeróżnych kolorach oraz wzorach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Ozdób domowe trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać flaszki w domowej piwniczce. Jeśli wytwarzasz swoje soki, nalewki czy wina, a następnie wręczasz je rodzinie lub kolegom przy różnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej butelki. W dodatku flaszki można też oznaczać używając kolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]