Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Chcesz zamówić blachę na rąbek? Skieruj się tu.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Czemu opłaca się ich używać? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – odporność oraz estetyka

Blachy na rąbek stojący perfekcyjnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono sympatyków. Trwałą oraz bardzo dobrze wyglądającą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na plac budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je zamontować szybko i dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, wytrzymałe oraz wspaniale komponuje się z wieloma stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym czy dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem użytej technologii oraz trwałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i powleczone dodatkową warstwą dającą ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na obniżenie kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek, warto kupić ten materiał wprost od dystrybutora.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08