Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Kup lonżę jeździecką.

Lonża to akcesorium niezmiernie często stosowane podczas lekcji jazdy konnej i tresur. Jakie lonże dla konia są obecne na rynku? Z czego są wytwarzane te sprzęty i gdzie warto ich szukać?

Lonża jeździecka – rodzaje oraz jej zastosowanie

Lonża jeździecka to stosunkowo długa linka, najczęściej 5-8 metrowa, na której prowadzony jest koń w trakcie lekcji jazdy i doskonalenia technik związanych z utrzymywaniem balansu w siodle, trzymaniem wodzy, łapaniem strzemion, a także dosiadem. Zwierzę jest prowadzone po zarysie okręgu, zaś lonża jest wykorzystywana do kontrolowania reakcji konia. Przyrząd ten wykorzystują również zawodnicy woltyżerki oraz akrobaci cyrkowi do szlifowania umiejętności i zabezpieczania prezentowanych trików. Lonża jest dodatkowo pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może także być używana podczas ćwiczeń bez dżokeja – w takiej sytuacji używana jest do treningu młodych koni i zagwarantowania im właściwej dawki aktywności.

Lonża jeździecka – gdzie znaleźć akcesoria znanych firm?

Duży wachlarz akcesoriów jeździeckich można znaleźć w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych oferujących specjalistyczny oprzyrządowanie w rozważnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże dla konia najlepszych marek – takich jak Start, Kerbl czy Harrys Horse. Chciałbyś kupić lonżę jeździecką w różowym, zielonymalbo błękitnym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade zapewnia ogromny asortyment artykułów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych użytkowników. W sklepie dostępne są lonże wykonane między innymi z materiału nylonowego. Lonże wytworzone są z miłego w dotyku, miękkiego materiału i zaopatrzone w obrotowy karabińczyk.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]