Jakie wady wzroku wyleczysz w klinice okulistycznej?

Jakie wady wzroku wyleczysz w klinice okulistycznej?

Więcej informacji o korekcie wzroku Kraków.

Zdrowe oczy to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga usunąć dokuczliwe i częstokroć niebezpieczne dla zdrowia choroby oczu. Kto może zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekcja wzroku – zaufaj doświadczonemu optometryście

Jeszcze dekadę temu korygowanie wad wzroku ograniczało się do noszenia okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne metody korekty pozwalające na leczenie presbiopii, krótkowzroczności, nadwzroczności, jak również szeregu pozostałych chorób. Niesłychanie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką efektywnością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem bezpiecznym oraz nieinwazyjnym, a pacjent prędko powraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, gdzie zatrudniona jest wykwalifikowana kadra lekarzy, specjalizujących się w nowoczesnych technikach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, wybierze najlepszą technikę leczenia oraz skoryguje wadę wzroku. Lekarze przyjmujący w klinice okulistycznej mają w dyspozycji najnowsze urządzenia diagnostyczne, więc są w stanie zidentyfikować nawet najrzadsze choroby oczu.

Z jakimi dolegliwościami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne zajmują się także leczeniem innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź formowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided. Poza tym okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący metodą pomocną w wykrywaniu jaskry, stanów zapalnych, a także pozostałych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją katarakty oraz innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi dolegliwościami, takimi jak usuwaniem kaszaków czy ciała obcego z gałki ocznej.

Siedziba:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]