Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z jubilerem Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Dziś chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie kupimy nieomal wszystko, wciąż wiele artykułów opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od specjalisty

Zakup srebrnego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, żeby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy kupić obrączki ślubne albo pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego obwodu ewentualnie zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią pomocnicze usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę lub broszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu mamy niepotrzebną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]