Wisiorki srebrne

Wisiorki srebrne

Znajdź wisiorek.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety luksus nabywania takiej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie zmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest grubość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]