Stylowe srebrne kolczyki

Stylowe srebrne kolczyki

Jednymi z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy dlaczego są tak często wybierane i gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najbardziej modne są urocze sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie wytworne. Równie często wybierane są długie kolczyki, które pięknie podkreślają szyję. Sprzedawane jako wysadzane kosztownymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technologię ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy skrupulatnie oczyszczać i systematycznie eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby ciągle wyglądały doskonale. Należy odkurzać je co jakiś czas suchą szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Takie środki niezwykle naruszają delikatną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.