Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Jeśli chcesz kupić kolczyki serca, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, świetnie uwydatniają urodę, są także fenomenalnym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są na rynku? Z jakich materiałów przeważnie są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

W jubilerstwie w szerokim zakresie używa się motywu serca. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka są eterycznym nadprogramem licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, jedynie delikatnie akcentują prawdziwą urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia oblicza oraz wydłużenia szyi. Takie kolczyki pasują na okazjonalne wyjścia, wesela oraz romantyczne kolacje i rewelacyjnie zgrywają się one z wieczorowymi sukienkami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serduszka – znakomity podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wykonane ze srebra i złota. Popularne są też modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym prezentują się bardzo wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym czy rubinowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, np. na Dzień Babci, złote gody tudzież z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej kobiecie – matce, narzeczonej lub żonie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości oraz szacunku.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]