Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Tutaj zamówisz kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór i ozdobne minerały, ale też rodzaj zapięcia. W sklepach dostępne są rozmaite typy zapięć – między innymi wiszące bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią prostotę i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne okazje oraz te, które śmiało możemy zakładać na co dzień.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem będą na pewno wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz stylowych kreacji – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do pracy dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – prezentują się prawie równie korzystnie, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]