Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Pod tym adresem zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie dystrybutora przekładni planetarnych.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od renomowanych producentów

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, jak również silników prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 90%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics oferuje też produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]